0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار۲ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International
Copa America, Group B
Paraguay
-
-
Qatar
inprogress
۲۳:۳۰
Argentina
۰
۲
Colombia
Finished
۰۲:۳۰
Norway
Eliteserien
Molde FK
۲
۰
Ranheim
Finished
۲۰:۳۰
Bodo/Glimt
۲
۰
Stromsgodset IF
Finished
۲۰:۳۰
Sarpsborg 08
۲
۰
Odds BK
Finished
۲۰:۳۰
Rosenborg BK
-
-
Valerenga IF
inprogress
۲۲:۳۰
Mjondalen
۱
۱
Kristiansund BK
Finished
۲۰:۳۰
Lillestrom SK
۰
۲
Viking FK
Finished
۲۰:۳۰
Belarus
Vysshaya League
FC Dinamo Brest
-
-
FC Gomel
inprogress
۲۲:۱۵
BATE Borisov
۳
۱
Shakhter Soligorsk
Finished
۱۸:۳۰
Dinamo Minsk
۶
۱
FC Bgu Minsk
Finished
۲۰:۳۰
Korea Republic
K-League 1
FC Seoul
۴
۲
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۴:۳۰
Sangju Sangmu Phoenix
۴
۲
Jeju United
Finished
۱۴:۳۰
International
CONCACAF Gold Cup, Group A
Canada
۴
۰
Martinique
Finished
۰۴:۰۰
Mexico
۷
۰
Cuba
Finished
۰۶:۳۰
International
International Friendly Games
Egypt
-
-
Guinea
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Morocco
۲
۳
Zambia
Finished
۲۱:۰۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Dinamo Tbilisi
۲
۱
FC Wit Georgia
Finished
۱۹:۳۰
International
International Friendly Games, Women
Slovenia
۵
۰
Montenegro
Finished
۲۰:۰۰
Hungary
۶
۱
Cyprus
Finished
۱۸:۰۰
North Macedonia
۱
۳
Albania
Finished
۱۹:۳۰
Lithuania
۰
۲
Latvia
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
Superettan
Halmstads BK
۲
۰
Mjallby Aif
Finished
۲۰:۰۰
Norway
2nd Division, Group 2
Grorud IL
۲
۱
Senja
Finished
۱۸:۳۰
Alta IF
۳
۱
Elverum
Finished
۱۹:۳۰
Baerum
۳
۲
FK Mjoelner
Finished
۱۸:۳۰
Norway
1st Division
Hamarkameratene
۱
۲
Aalesunds FK
Finished
۱۷:۳۰
Notodden FK
۰
۲
Sandefjord Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Sogndal IL
۴
۲
Stroemmen IF
Finished
۲۰:۳۰
Skeid Fotball
۱
۱
Kfum Oslo
Finished
۲۰:۳۰
Jerv FK
۰
۰
Sandnes Ulf
Finished
۲۰:۳۰
Ullensaker/Kisa
۵
۱
Raufoss Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Tromsdalen Uil
۲
۲
Nest Sotra
Finished
۲۰:۳۰
International Youth
U21 European Championship, Group A
Italy
-
-
Spain
inprogress
۲۳:۳۰
Poland
۳
۲
Belgium
Finished
۲۱:۰۰
Moldova
Divizia Nationala
FC Sfintul Gheorghe
۲
۰
FC Zimbru Chisinau
Finished
۱۹:۳۰
FC Milsami
۳
۱
FC Dinamo Auto
Finished
۲۱:۳۰
Kazakhstan
Premier League
FC Astana
۴
۱
Kaisar Kyzylorda
Finished
۱۷:۳۰
Okzhetpes Kokshetau
۱
۲
Kairat Almaty
Finished
۱۵:۳۰
Shakhtyor Karagandy
۱
۱
FK Atyrau
Finished
۱۷:۳۰
Zhetysu Taldykorgan
۱
۱
FC Ordabasy
Finished
۱۶:۳۰
Taraz
۰
۰
FC Irtysh Pavlodar
Finished
۱۵:۳۰
China
Chinese Super League
Jiangsu Suning FC
۴
۱
Beijing Renhe
Finished
۱۶:۰۵
Tianjin FC
۱
۱
Henan Jianye
Finished
۱۶:۰۵
Shenzhen FC
۰
۰
Tianjin Teda
Finished
۱۶:۰۵
Norway
2nd Division, Group 1
Sola FK
۱
۰
Byaesen
Finished
۱۸:۳۰
Bryne FK
۲
۱
Vidar
Finished
۲۰:۳۰
Moss FK
۲
۱
Brattvag
Finished
۱۷:۳۰
Kvik Halden FK
۲
۱
Arendal
Finished
۲۰:۳۰
Vietnam
V-League
Song Lam Nghe AN
۳
۰
Hoang Anh Gia Lai
Finished
۱۴:۳۰
Than Quang Ninh
۴
۲
Vicem Hai Phong
Finished
۱۶:۳۰
Sanna Khanh Hoa Bvn
۰
۱
Viettel FC
Finished
۱۴:۳۰
USA
USL, Championship
Austin Bold FC
۱
۱
Tacoma Defiance
Finished
۰۵:۰۰
Tampa Bay Rowdies
۱
۱
Charleston Battery
Finished
۰۳:۰۰
Reno 1868 FC
۴
۲
Los Angeles Galaxy II
Finished
۰۷:۰۰
New York Red Bulls II
-
-
Louisville City FC
inprogress
۲۳:۳۰
Hartford Athletic
-
-
Nashville SC
inprogress
۲۳:۳۰
Phoenix Rising FC
۳
۰
Orange County SC
Finished
۰۷:۰۰
North Carolina FC
۲
۰
Swope Park Rangers
Finished
۰۱:۳۰
Loudoun United FC
۱
۲
Indy Eleven
Finished
۰۴:۰۰
OKC Energy FC
۱
۱
San Antonio FC
Finished
۰۵:۳۰
Rio Grande Valley FC
۳
۰
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۵:۰۰
Bethlehem Steel FC
۳
۱
Saint Louis FC
Finished
۰۴:۳۰
Charlotte Independence
۴
۱
Birmingham Legion FC
Finished
۰۳:۳۰
Ottawa Fury FC
۰
۰
Memphis 901 FC
بازی شروع نشده است
۰۳:۳۰
Atlanta United 2
۰
۵
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۴:۰۰
Tulsa Roughnecks FC
۰
۲
EL Paso Locomotive FC
Finished
۰۵:۰۰
LAS Vegas Lights
۵
۱
New Mexico United
Finished
۰۷:۰۰
Rwanda
Peace Cup
AS Kigali
-
-
Apr FC
Finished
۱۷:۳۰
Rwamagana City FC
۰
۰
Gasogi United
inprogress
۱۷:۳۰
Finland
Ykkonen
FF Jaro
۱
۱
AC Kajaani
Finished
۲۰:۰۰
TPV Tampere
۱
۰
FC Ktp
Finished
۲۰:۰۰
Ekenas Idrottsforening
۰
۳
AC Oulu
Finished
۲۰:۰۰
Spain Amateur
Tercera Division, Promotion Playoffs
Zamora CF
-
-
Futbol Alcobendas Sport
inprogress
۲۲:۰۰
Linares Deportivo
-
-
Moralo
inprogress
۲۲:۳۰
CF La Nucia
-
-
Arandina
inprogress
۲۲:۳۰
Korea Republic
K-League 2
Gwangju FC
۴
۱
Bucheon FC 1995
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Paulista, Segunda Divisao
AA Francana SP
-
-
AA Internacional Bebedouro SP
Finished
۱۷:۳۰
Jaguariuna FC SP
-
-
EC Xv de Novembro de Jau SP
Finished
۱۷:۳۰
GD Sao-Carlense SP
-
-
CA Taquaritinga SP
Finished
۱۷:۳۰
Russia
Republic of Tatarstan Championship
Kamaz
-
-
Fc Neftekhimik Nizhnekamsk Ii
Finished
۱۷:۳۰
Delin Izhevsk
۵
۲
Smena Kazan
Finished
۱۵:۳۰
Japan
J.League 2
Avispa Fukuoka
۱
۱
Kashiwa Reysol
Finished
۱۳:۳۰
FC Machida Zelvia
۲
۲
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۲:۳۰
International
World Cup, Women, Group F
USA
۳
۰
Chile
Finished
۲۰:۳۰
Sweden
۵
۱
Thailand
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie C, Group B
BOA EC MG
-
-
Ypiranga FC RS
inprogress
۲۳:۳۰
Paysandu SC PA
۰
۰
Luverdense EC MT
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie D, Knockout Stage
Boavista SC RJ
-
-
Gremio Novorizontino
inprogress
۲۳:۰۰
Hercilio Luz SC
-
-
Brusque SC
inprogress
۲۳:۳۰
Ituano FC SP
-
-
Caldense MG
inprogress
۲۳:۳۰
Caxias FC RS
-
-
Esporte Clube Avenida RS
inprogress
۲۳:۳۰
ASA AL
-
-
AO Itabaiana SE
inprogress
۲۳:۳۰
Paraguay
Torneo Feminino
Libertad Limpeño
۰
۱
Deportivo Capiata
Finished
۰۰:۳۰
China
China League 1
Guangdong Southern Tigers FC
۱
۱
Liaoning Shenyang Whowin
Finished
۱۶:۰۰
Changchun Yatai
۳
۲
Shaanxi Chang AN Athletic FC
Finished
۱۲:۰۰
Spain
LaLiga 2, Promotion Playoffs
Albacete Balompie
۱
۰
RCD Mallorca
Finished
۲۱:۳۰
Chinese Taipei
Intercity League
Taichung Futuro FC
۱
۱
Hang Yuen
Finished
۱۲:۳۰
Hasus TSU FC
۰
۰
FC Taicheng Lions
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Sunday League Premier Division
Leeming Strikers
۳
۴
Kingsley
Finished
۱۱:۳۰
Australia
Sunday League Premier Division Reserve
Wembley Downs SC
۲
۰
North Perth Utd Reserves
Finished
۰۹:۳۰
Leeming Strikers Reserves
۱
۴
Kingsley Reserves
Finished
۰۹:۳۰
USA
Womens Premier Soccer League
New Jersey Wildcats
۱
۲
Susa FC
Finished
۰۰:۳۰
Pittsburgh Steel City
-
-
Buxmont Torch FC
inprogress
۲۲:۳۰
Cleveland Ambassadors
۰
۲
Motor City FC
Finished
۰۳:۳۰
Fc Arizona Fc
-
-
Albuquerque Sol Fc
Finished
۰۶:۳۰
Mvla Wolves
۶
۱
Players SC
Finished
۰۴:۳۰
Japan
Nadeshiko League Cup 2, Women, Group A
Setagaya Sfida
۰
۲
Yokohama FC Seagulls
Finished
۰۹:۰۰
Yamato Sylphid
۲
۱
Orca Kamogawa FC
Finished
۰۸:۳۰
Finland
Veikkausliiga
KPV Kokkola
۱
۳
FC Inter Turku
Finished
۲۰:۰۰
Myanmar
National League
Dagon Fc
۳
۰
Magway FC
Finished
۱۴:۰۰
Peru
Segunda Division
Juan Aurich de Chiclayo
-
-
Cultural Santa Rosa
inprogress
۲۲:۴۵
Spain
Copa del Rey Juvenil
Levante UD
۱
۲
Atletico Madrid
Finished
۱۳:۳۰
Villarreal CF
-
-
Real Madrid
Finished
۲۰:۳۰
Latvia
Virsliga
FK Spartaks Jurmala
۳
۰
BFC Daugavpils
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Ykkonen, Women
PK-35 Vantaa
۹
۰
RoPS
Finished
۱۴:۳۰
Norway
1st Division, Women
Byaasen
-
-
Snogg
Finished
۱۷:۳۰
Estonia
II Liiga Ida/Põhi
FC Ararat
-
-
Pohja-Tallinna JK Volta II
Finished
۱۸:۰۰
Tartu JK Welco II
-
-
FCI Tallinn
Finished
۱۸:۳۰
JK Sillamae Kalev
۵
۲
Maardu Linnameeskond II
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie C, Group A
Sampaio Correa FC MA
۱
۰
ABC FC RN
Finished
۰۲:۴۵
Treze FC PB
-
-
AD Confianca SE
inprogress
۲۳:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
SD Aucas
-
-
L.D.U. Quito
Finished
۲۱:۳۰
SV Wacker Burghausen
۲
۰
FC Ingolstadt II
Finished
۱۶:۳۰
FC Dinamo Moscow
۱۱
۰
NK Dravograd
Finished
۲۰:۰۰
CS Emelec
۱
۱
Barcelona SC
Finished
۰۴:۳۰
FC Dinamo Moscow
-
-
NK Aluminij Kidricevo
Cancelled
۲۰:۰۰
Thailand
Thai League 1
Bangkok United
۲
۰
Ratchaburi Mitr Phol FC
Finished
۱۵:۳۰
Port FC
۱
۳
Buriram United FC
Finished
۱۶:۳۰
Chonburi FC
۲
۰
Muang Thong United
Finished
۱۶:۳۰
Chiangmai FC
۰
۲
PTT Rayong FC
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
U20 Paulista 1st Division
Santos FC SP
-
-
SC Corinthians SP
inprogress
۲۲:۳۰
China
China Super League Reserve
Hebei China Fortune
۷
۳
Dalian Yilfang
Finished
۱۱:۰۰
Singapore
Premier League
Geylang International FC
۵
۰
Balestier Khalsa FC
Finished
۱۴:۰۰
Russia
Kaliningrad Oblast Championship
Fk Kantiana
-
-
Fk Neman
Finished
۱۷:۳۰
Estonia
II Liiga Louna/Lääs
Pärnu JK Vaprus II
۱
۲
Paide Linnameeskond III
Finished
۱۴:۳۰
USA
National Womens Soccer League
Houston Dash
۲
۲
Orlando Pride
Finished
۰۵:۰۰
Reign FC
۱
۱
Washington Spirit
Finished
۰۶:۳۰
North Carolina Courage
۱
۱
Portland Thorns FC
Finished
۰۴:۱۵
Utah Royals FC
۱
۰
SKY Blue FC
Finished
۰۶:۳۰
Ireland
National League, Women
Kilkenny United Wfc
-
-
Galway Wfc
Finished
۱۷:۳۰
Limerick FC
-
-
DLR Waves
Finished
۱۷:۳۰
Iceland
4 deild, Group C
Fenrir
-
-
Hordur I
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Paranaense, 2 Divisao
Apucarana Sports PR
-
-
AA Batel
inprogress
۲۲:۳۰
Independiente Fsj
-
-
Prudentopolis PR
inprogress
۲۲:۳۰
Sweden Amateur
Elitettan, Women
IF Brommapojkarna
۲
۱
Borgeby FK
Finished
۱۶:۳۰
Thailand
Thai League 2
Rayong FC
۳
۳
Lampang FC
Finished
۱۵:۳۰
Navy Football Club
۱
۰
Nongbua Pitchaya FC
Finished
۱۵:۳۰
MOF Customs United FC
۰
۰
Chiangmai United
Finished
۱۶:۳۰
Sisaket FC
۳
۰
Air Force United FC
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Gold Coast Weekend Metro
Tweed United 3
۳
۱
Robina City
Finished
۰۹:۳۰
Nerang Red
-
-
Bilambil Redbacks FC
inprogress
۰۷:۳۰
Australia
Gold Coast Premier League
Palm Beach Soccer Club
۳
۰
Nerang
Finished
۱۰:۳۰
Czech Republic
Krajsky prebor
Ledec Nad Sazavou
-
-
Okrisky
Finished
۱۹:۰۰
Nevsova
-
-
Skastice
Finished
۱۹:۳۰
Venezuela
Primera Division Reserve League
Lala Fc
-
-
Deportivo La Guaira
inprogress
۲۱:۳۰
Caracas Fc
-
-
Monagas Sc
Finished
۲۱:۳۰
Atletico Venezuela
-
-
Estudiantes De Caracas
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Argentina
Torneo Regional Federal Amateur
Independiente de Chivilcoy
-
-
Sportivo Penarol
inprogress
۲۲:۳۰
Australia
Gold Coast Premier League Reserve
Palm Beach Reserve
۴
۲
Nerang Reserves
Finished
۰۸:۱۵
Australia
U20 Queensland National Premier League
Sunshine Coast Fire
۳
۱
Gold Coast Knights SC
Finished
۰۸:۳۰
Lions FC
-
-
Eastern Suburbs Fc
بازی شروع نشده است
۰۹:۳۰
Germany Amateur
A-Junioren-Bundesliga South/Southwest Relegation/P
Offenbacher Kickers
۳
۰
SV Elversberg
Finished
۱۶:۳۰
Russia
Republic of Dagestan Championship
Dagdiezel-uor
۳
۰
Daymohk
Finished
۱۸:۳۰
Faroe Islands
Premier League
IF Fuglafjordur
-
-
HB Torshavn
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Carioca, Serie B1
Serrano RJ
-
-
Serra Macaense
inprogress
۲۲:۳۰
Canada
Canadian Premier League
Forge FC
-
-
Valour FC
Finished
۰۱:۳۰
Australia
Victoria Premier League, Women
South Melbourne FC
-
-
Bayside United
بازی شروع نشده است
۰۸:۰۰
Senior NTC
-
-
Southern United
inprogress
۰۹:۳۰
Brazil
Catarinense, Serie B
Camboriu
-
-
Concordia SC
Finished
۱۷:۳۰
Ukraine
Vyscha League Kirovohrad Region
Zirka Kropyvnytskyi
-
-
Fc Ahrotekh Tyshkivka
Finished
۱۸:۳۰
Ukraine
Vyscha League Lviv Region
Girnyk Novoyavorivsk
-
-
Energetic Dobrotvir
inprogress
۱۸:۳۰
Russia
Stavropol Krai Championship
Predgoriye Essentukskaya
۲
۴
Dyushor 6 Pyatigorsk
Finished
۱۸:۳۰
Russia
Golden Ring Cup
FC Cherepovets
-
-
Sdyusshor Vologda
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Ukraine
Vyscha League Chernivtsi Region
Fc Shkval
-
-
Fc Magala
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Kolos Maya Novoselytsya
-
-
Fc Dnister
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Argentina
Primera B, Promotion Playoffs
CA San Telmo
-
-
CA All Boys
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید